KONST / Litografier / Färglitografi 14632120
nr 1463 2120
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 341/360, "Möte på isen". Färglitografi, bildmått: 32x50cm, yttermått inklusive ram: 49x66cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:52:57
2/4 08:47:30
3.000 kr
10/4 20:25:46
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson